Ювелірні вироби з срібла

Срібні прикраси оптом срібло

ПРО НАС

ТОВ «Ювелірна компанія «Срібне сяйво» на ринку України Украины з 2006 года.Компанія спеціалізується на оптовому продажі ювелірних виробів зі срібла. З моменту заснування компанія зарекомендувала себе як надійний і стабільний партнер. Пропонуємо Вам купити оптом срібні вироби,
продаж ювелірних виробів оптом у вигляді ювелірних прикрас тонкої роботи, які порадують око будь-якого цінителя і професійного ювеліра.

Асортимент продукції, яку ми пропонуєм, включає в себе: срібні ланцюжки, браслети, каблучки, сережки, підвіси, брошки. Вибір виробів постійно розширюється і оновлюється відповідно до вимог ринку. Ми пропонуємо нашим партнерам конкуруючі ціни та гнучкий підхід до кожного клієнта. Будеvо раді Вас бачити у числі наших постійних партнерів.

Скористайтесь самості повним каталогом ювелірних виробів на нашому сайті в розділі "Продукція" та отримайте оригінальні та якісні ювелірні прикраси по розумним цінам.

В нашому каталозі ви зможете знайти такі срібні ланцюги як барлі, gurmyet, лев, нонна, бісмарк, та багато інших як ручного, так і машинного плетіння. «Срібне сяйво» співпрацює як з великими ювелірними сітками, так і з приватними підприємцями та невеликими магазинами. Стати нашим партнером та розпочати співпрацювати легко, просто та вигідно, Вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером номер якого Ви можете побачити у розділі контакти.
1. Багато хто робить вибір ювелірних виробів самостійно, і це вірно. Наша компанія ТОВ «ЮК» Срібне сяйво »надає широкий асортимент виробів зі срібла оптом, для того щоб наші клієгти завжди могли порадувати своїх покупців. Зокрема ми пропонуєм срібні ланцюги у великому асортименті, ви можете купити оптом срібні вироби в необмежені кількості.
2. У нас можливо зробити замовлення виробів зі срібла оптом.
3. З постійними гуртовими покупцями у нас діє лояльна та гнучка система скидок та багато інших переваг.
ТОму ми будемо раді співпрацювати з Вами, якщо ви гуртовий покупець та готові до спільної діяльності.

Гуртове срібло – історія розвитку срібних виробів
изделий

Срібло – це дивний метал, який з давніх давен
супроводжує людину, роблячи її житя яскравіше. Першою країною, де можна було придбати вироби зі срібла, була
Турція. Там до наших днів збереглись рудники, в яких виготовлялось вироби зі срібла. оптом торгівля
сріблом в Минойській цивілізації процвітала до 1600
року та до трагічного розрушення Крита.

З 1200 року до н.е. тисячі кораблів припливали до берегів Греції, для того щоб купити оптом срібні вироби та
побутові срібні вироби. Шахти Laurium близько Афін стали центром оптової видобутку срібла, що призвело до підвищення політичного впливу міста в цілому. З
кожним роком греки відточували майстерність ювелірного мистецтва. Витончені срібні вироби прикрашали вбрання заможних греків, прикраси використовувалися в ритуальних цілях в храмах, і звичайно срібло служило основним матеріалом у виробництві монет. Під час найбільшого розквіту грецької гірської промисловості обсяги оптових поставок срібла в шахтах перевищував 30 тонн срібла
на рік.

У період Римської Імперії центр оптової торгівлі сріблом переноситься в Іспанію. Зі срібла починають карбувати римські монети, що отримали назву Динарий ювелірні вироби з срібла опт . До 1000 року нашої ери обсяг світових оптових поставок срібла перебував
на рівні 45 тонн на рік. З другого тисячоліття нашої ери виробництво срібла безперервно росте. Цьому сприяло як відкриття нових родовищ, так і
постійне вдосконалення способів видобутку. Неоціненний внесок у розвиток технології внесли середньовічні алхіміки, які вважали срібло прабатьком всіх металів.

Вироби з срібла – містичні властивості металу

Срібло купувати оптом – це метал Місяця, тонкий провідник перетворювач астральних вібрацій.

Купити у нас оптом срібні прикраси здатні передавати емоційний стан власника. Срібло здатне зберігати інформацію інформаційного світу людини.
Вироби з срібла оптом використовують для
компенсації енергетики дванадцятипалої кишки і шлунку. Срібло набуло широкого застосування в православній культурі.

срібло оптом

продаж срібних виробів оптом використовують для очищення вод і як відмінний антисептик.
Докладний каталог срібних виробів - для майбутніх покупців де ви можете купити ювелірні вироби оптом
На нашому сайті ви можете вивчити каталог срібних виробів, в який входять такі найменування, як кільця, сережки, підвіси, хрестики, браслети, ланцюги, набори, брошки, срібні підвіска на браслет, аксесуари та інше. як вид, вибір дуже великий. У кожному з підрозділів ви знайдете широкий асортимент виробів зі срібла - так що, можливо, через велику кількість вибору у вас навіть виникнуть труднощі з прийняттям остаточного рішення. В такому випадку співробітники нашої компанії будуть раді допомогти вам, відповівши на будь-які ваші питання, забезпечивши додатковою інформацією, надавши професійні консультації щодо пропонованих нами товарів.

Оцініть наш каталог срібних виробів. Наш каталог срібних виробів, крім практичних відомостей про пропоновані нами товари, безумовно, доставить будь-якому відвідувачу сайту ще і чисто естетичне задоволення. Всі вироби відрізняються тонкою роботою, вишуканим дизайном, зі смаком підібраними камінням (в тих випадках, коли пропоновані нами товари прикрашені ними - наприклад, каблучки). Навіть якщо ви ювелір-професіонал, ви, звичайно, оціните високу майстерність, з яким виконані пропоновані нами прикраси, їх оригінальний і в той же час надзвичайно елегантний дизайн. Срібні прикраси оптом - прекрасний вибір як для тих, хто слід в ногу з часом, так і для тих, хто є прихильником класики.

Ми впевнені, наш каталог срібних виробів не залишить вас байдужими! Перед чарівністю срібла і перспективою вигідної угоди ділова людина, думає про завтрашній день і цінує прекрасне, ніколи не зможе встояти. Наш каталог срібних виробів створений з таким розрахунком, щоб показати наші товари в максимально об'єктивному світлі, допомогти потенційному покупцеві скласти про них вірне уявлення. Можливе, одного тільки вивчення даного каталогу срібних виробів виявиться досить для того, щоб ви прийняли остаточне позитивне рішення про покупку. І в цьому випадку ви в найкоротший час переконайтеся в правильності вашого вибору, а також в тому, що срібні прикраси, придбані оптом в нашій компанії - це виключно вигідне вкладення коштів для будь-якого нашого клієнта.
Ми бажаємо, щоб на оптовому ринку срібла наш каталог срібних виробів став для вас надійним путівником, що допомагає швидко досягти успіху, отримати максимальний прибуток, одним словом, втілити в реальність ваші мрії.

Вироби з срібла дуже люблять свого господаря і
не терплять зміни власника – це слід пам'ятати.

Каталог прикрас зі срібла

На сайті представлений найповніший каталог срібних
прикрас. Ви можете купити срібні ланцюги вибравши з нашого каталогу, що цікавлять Вас позиції. А це більше 500 позіційунікальних ювелірних виробів, розбитих на рубрики. У нашому каталозі Ви зможете купити
срібні ланцюжки оптом, які стануть відмінним подарунком на день народження або весілля. Срібні прикраси оптом : брошки, сережки, оригінальний підвіски і багато іншого по
доступними цінами Ви зможете придбати оптом срібні прикраси придбати срібло у нас плюс різні срібні ланцюги купити .

Прикраси з срібла сьогодні користуються високим попитом. вони стильні, відмінно носяться, а крім цього, срібло є дорогоцінним металом, а не просто біжутерією.
Ювелірні прикраси купують ювелірні магазини і бутіки. вони, як правило, вибирають класичні і модні колекції прикрас зі срібла.
Вироби з срібла закуповують як великі ювелірні відділи універмагів, де можна вибрати модель практично на будь-який випадок життя, так і нішеві бутики, орієнтовані на певну цільову аудиторію.
Срібні ланцюжки оптом – ось одна з найпоширеніших категорій ювелірних виробів, які незмінно користуються попитом, адже ланцюжка – відмінний варіант подарунка. Купити срібні ланцюги, як і інші ювелірні вироби, ви можете на нашому сайті. Для цього достатньо зв'язатися з нами за вказаними контактами.

Купити оптом срібні прикраси

- за найвигіднішими розцінками
Поєднання слів «срібло опт» для багатьох сьогодні стало символом ділового успіху, вдалої оборудки, прибутку. адже той, хто купує срібло оптом, безумовно, завжди залишиться у виграші.
З незапам'ятних часів і до наших днів вироби зі срібла (зокрема, жіночі прикраси) користувалися серйозним попитом. Адже цей метал не тільки дозволяє жіночу красу засяяти яскравіше, але є ще й вигідним вкладенням коштів. Курси валют можуть падати або зростати, але срібло залишається постійною цінністю, часом більш надійної, ніж ті гроші, які покладені на банківські рахунки. той, хто купує срібло оптом, знає: він не залишиться в збитку, його гроші вкладені в таку цінність, яка залишається незмінною незалежно від місця, часу, моди і так далі.

закрити